Oyun

PUBG Game Preview XBox One Çıkış Tarihi

PUBG Game Preview XBox One'da

Bu yıl Steam üzerinden piyasaya sürülen PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) adlı Savaş oyunu, Steam’de en çok olumlu oy alan oyunlar arasında yerini aldı. Kısa bir sürede çok fazla sayıda kullanıcıya erişerek kendini sevdiren PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuların vazgeçilmezi haline gelmiş bulunuyor.

Edinilen bilgilere göre PUBG adlı savaş oyunu 12 Aralık tarihinde yani dün Xbox One konsollarında  Game Preview olarak yerini almış gibi görünüyor. Geliştiriciler, Xbox ve PC sürümlerinin aynı deneyime sahip olacağını söylese de kullanıcıların kafalarında ki soru işaretleri bir türlü giderilemiyor. Kullanıcılar hala Xbox One ve Xbox One X‘de oyun içerisinde en yüksek 30 FPS görebileceklerini düşünerek hayal kırıklığına uğruyor. Eğer kullanıcıların kafalarına takılı kalan soru işaretleri giderildiği takdir de PlayerUnknown’s Battlegrounds sadece PC‘nin değil, Xbox One ve Xbox One X’inde vazgeçilmez efsaneleri arasında yerini alacak. Aramızda hala PlayerUnknown’s Battlegrounds oynamayan varsa hiç beklemeden TeknolojiFM ailesi olarak kesinlikle oynamasını tavsiye ediyoruz. Game Preview sürecinde herhangi bir yeni bilgi edindiğimizde herkesi olabildiğince çabuk haberdar etmeye çalışacağız.

PUBG Game Preview XBox One Çıkış Tarihi

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap