Sinema

Oha Diyorum’un Filmi Geliyor!

Oha Diyorum | 3 Kasım’da vizyona girecek olan Oha Diyorum filmi hemen herkesi heyecanlandırdı. Mediakraft bünyesinde Youtube kanalına sahip olan şirket Youtube üzerinde ki başarılarıyla birçok kez gündeme geldi. Bu başarıyı ilerleterek film ile taçlandıran ekip 3 kişilik bireysel oyuncu kadrolarının da yer aldığı bu filmi çekti.

Oha Diyorum

Oha Diyorum kanalı günümüzde güncel olmamakla birlikte 3.4 milyon aboneye sahip. Kanalda bilim kurgu temelli deneyler başta olmak üzere Sıla Erkan yönetiminde ki bilgilendirici videolarda yayınlanıyor. Kanal temel Youtube içeriklerinin tamamını bünyesinde barındırıyor denilebilir. Oha Diyorum ekibinden Melih, Fırat ve Alper kanal adını taşıyan filmde yer alıyor. Oha Diyorum Melih bilindiği üzere kanalın önde gelenlerinden. Kesin olmamakla birlikte filmin Melih Abuaf fikriyle ortaya çıktığı tahmin ediliyor. Fırat Sabutay kanalda oldukça uzun süreden beri görev almakta. Sempatik ve komik kişiliği kendisini daha da ön plana çıkarıyor diyebiliriz. Oyuncu kadrosunun bir başka ismi olan Alper Rende de kanalda yeni görev almaya başlayanlardan. Alper Rende mazide vine çekimleri yapmış. O da tüm ekip üyeleri gibi müthiş bir enerjiye sahip. Ayrıca Alper Rende videolara girerken yaptığı kafa hareketiyle tanınmış durumda.

Oha Diyorum

Bu değerli insanların oyuncu olduğu bu filmde senaryo oldukça eğlenceli. Fırat karakterinin arabasının çalınmasıyla başlayan serüven tamamen komedi ve aksiyon dolu. Aracın içerisinde Fırat’ın kızına ait anıların bulunduğu hard disk ekibin tek amacı olup çıkıyor. Aracın peşine düşmek üzere yola çıkan ekibin başına gelmeyen kalmıyor. İzleyicileri ekrana kilitleyecek kadar komik olan bu filmden beklenti tahmin edilenden daha büyük!
Bahar Şahin filmin başrolünde rol alıyor. Bunun yanında filmin senaryosu da Ersan Özer kaleminden çıkmış. Ersan Özer Medikraft Türkiye’nin kurucusudur. Ünlü isim kaleme aldığı senaryoyu çalışanlarıyla büyük bir eğlence içerisinde oynamış. Ersan Özer Türkiye için oldukça değerli bir isimdir. İnternet ve televizyon yayıncılığında büyük emekleri bulunan bu isim aynı zamanda Uzman TV’nin de kurucusudur.

Tüm Sinema Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Sinema Haberleri

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap