Mobil Teknoloji

Motorola’dan yeni şekilden şekle giren telefon: Moto Z² Play

Motorola

Motorola | Akıllı telefon pazarında yeniden pazara girmeye çalışan Motorola, Moto Z² Play ve yeni tasarlanan modları ile kullanıcılarına yenilikler getiriyor. Yeni modlar arasında bir hayli popüler olan GamePad ile akıllı telefonunuz avuç içi oyun konsoluna dönüşüyor. Diğer bir popüler mod olan 360 kamera deneyimi ile telefonunuz her kareyi anında yakalayan 360 derece çekim yapan yeni nesil bir kameraya dönüşecek.

Motorola

Motorola akıllı telefon pazarında devrim niteliği taşıyan Moto Z ailesini geçen yıl tanıtmıştı. Şimdi ise bu ailesini yepyeni şekilde tasarlayarak piyasaya ha kim olmaya çalışacak. Bu pazarda yeni olan bir kategorinin öncülüğünü yapan Motorola , Moto Z Play’i geliştirerek Moto Z² Play’i piyasaya sürücek. Yeni  Moto Z² Play eskisinden çok daha ince, daha şık, işletim sistemi daha hızlı ve en önemlisi daha önce hiçbir akıllı telefonda görmediğiniz özelliklere sahip. Firmanın planları doğrultusunda Moto Z ailesi Moto Mods ekosistemi ile büyüyor. Bu büyüme devam ettiği sırada, Moto kullanıcıları ve diğer tüm teknoloji sever kullanıcılara mümkün olmadıklarını düşündükleri özellikleri mümkün kılmayı hedefliyor.  Yeni akıllı telefonu Moto Z² Play’ i satın alacaklar yanlarında iki yeni aparatı da alacaklar. Bunlar Moto GamePad ve Moto 360 kamera. GamedPad sayesinde avucunuzdaki akıllı telefonunuz bir oyun konsoluna dönüşecek ve 360 kamera ile istediğiniz her anı 360 derece kayıt imkanınız olacak.

Motorola

Motorola’nın yeni Moto Z² Play’i ile hayatınız çok daha kolaylaştıracak Motorola deneyimleri sizleri bekliyor. Özellikleri arasında yeni Gece Ekranı ile dikkat çekiyor. Gece Ekranı modunda gözleri rahatsız eden mavi ışıkları azaltarak geceleri gözünün yorulmasını ve rahatsız olmasını engelliyor. Bir diğer özellik Moto Voice ile örnek olarak hava durumunu sesli yapacağınız bir komut ile anında öğrenebilir, alarm veya takviminizi ayarlayabilirsiniz. Son olarak karmaşık şifre yollarından sıkılan kullanıcılar için telefona ek olarak son nesil bir parmak izi okuyucu eklentisi ihmal edilmemiş. Bu sayede karmaşık ve unutulan şifrelere veda edip akıllı telefonunuzu yalnızca parmak izinizle kolaylıkla açabileceksiniz.

Tüm Mobil Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Mobil Haber

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap