Sinema

Justice League Adalet Birliği Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Justice League Adalet Birliği | 2017 yılında ne kadar çok filmin çekildiği gözlerden kaçmayan bir konu oldu. Fakat genel olarak baktığımızda her yapıt birer pırlanta değerinde desek yanlış olmaz. Bunlardan ilki olarak Wonder Woman filmi olmuştu. Bu filmle beraber Wonder Woman tanıtılmış oldu. Şimdi ise Adalet Birliğinde yerini alacak karakterimizin pek çok seveni oldu.  DC Comics yapımı olan Adalet Birliği filminde sürpriz bir oyuncumuz da var. Joker (Jared Leto). Oyuncu Joker karakteri ile ilk kez Suicide Squad filminde rol almıştı. Fakat bu filmde az rol alması pek çok eleştiriye sebep olmuştu. Aslında bu filmde sadece tanıtılmak istenmişti. Şimdi ise asıl filminde yerini alacak Joker izleyenleri çok şaşırtacak. Adalet Birliği vizyon tarihini belirtmeden önce filmin konusuna bir göz gezdirelim.

Justice League Adalet Birliği Film Konusu

Filmin yönetmen koltuğunda çizgi roman uyarlamada deha olan Zack Snyder olacak. Filmde her süper güçlü kahramanların birleştiği diğer filmlerde olduğu gibi süper kötü güçler Dünyaya tehdit olmaktadır. Sadece bu durum karşısında kahramanlarımız güçlerini birleştirmeye karar verecektir. Batman V Superman filminde başlayan büyük kavga içerisinde olan Batman ve Superman dahi bu filmde güçlerini birleştirecek. Ve sevilen ikilimizin takımına dahil olacak diğer isimler Flash, Wonder Woman ve Aquaman olacak. Bir araya gelen kadro çok güçlü oldu fakat bu kadro yeni kötü güçleri yenmek için yeterli olacak mı bilemeyiz.

Filmde muhteşem bir oyuncu kadrosu yer alacak. Ünlü isimlere örnek verecek olursak ; Jared Leto, Gal Gadot, Jason Mamoa, Henry Cavill, Ezra Miller, Ben Affleck ve Ray Fisher süper kahramanalrı canlandıracak oyuncular arasında olacaklar.

Justice League Adalet Birliği

Justice League Adalet Birliği Vizyon Tarihi

DC Comics bu yıl çok iyi işler başardı. İlk oalrak Suicide Squad filmi çok fazla beğeni topladı. Bunun yanında Superman vs Batman’de çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşıldı. Kalitesinden ödün vermeyen DC Comics serisi tüm hızı ile devam ederken bunlara yeni eklenen filmi 16 Kasım 2017 tarihinde ilk olarak Arjantin’de gösterime girecek. Vizyon tarihi  16 Kasım 2017 olarak açıklandı. Ülkemizde ise vizyon tarihi 1 gün ertelemeli geldiği için 17 Kasım 2017 tarihin Türkiye’de beyaz perdede yerini alacak. Filmimiz 3 bölümlük seriden oluşacak yani şimdiden şok edici bir son için hazırlıklı olmanızı öneriyorum. Son yayınlanan fragmanın izlenme sayısına baktığımızda büyük bir ilgi göreceği beklenmektedir.

Justice League Adalet Birliği

Tüm Sinema haberlerimizi okumak için sizi şöyle alalım : Sinema Haberleri

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap