Mobil Teknoloji

Iphone 8 Ne zaman Satışa Çıkacak?

İphone 8

iPhone 8 için artık geri sayım zamanı. Apple’ın 12 Eylül’de tanıtımını yapacağı iPhone 8’in ön sipariş ve satış tarihleri ortada. Peki, iPhone 8 ne zaman satışa sunulacak?
Apple, 12 Eylül’de en son iPhone’larını açığa çıkarıp bir etkinlik hazırlayacak. Alman sitesinde Macerkop’e göre Apple, yeni iPhone modellerini de 15 Eylül’de ön siparişe, 22 Eylül’de ise satışa çıkaracaktır. Apple, son 5 senede çıkarmış olduğu iPhone modellerini de sürekli belli bir düzende çıkarmaktadır. İlk olarak ürünler tanılıyor daha sonrasında ön siparişe çıkartılmaktadır. 1 hafta içerisinde de satışa sunum yapılıyor.
Apple, iPhone 8 içinde aynı şeyi planladığını düşünmekteyiz. Apple, iPhone 8’i 12 Eylül Salı gününde Türkiye saatiyle 20.00’de Apple Park kampus de yer alan Steve Jobs Tiyatrosu’nda tanıtım olacaktır. Etkinlikte ise Apple’ın iPhone 8’in dışında da iphone 7s, iPhone 7s Plus, LTE özellikli olan Apple Watch ve 4K Apple TV’yi de tanıtması beklenmektedir.

İphone 8

İphone 8’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?
Bazı raporlar sonucunda Apple’ın bir sonraki cihazının en pahalı cihaz olacağı belirlenmiştir. iPhone 8 32 GB 3.300 TL, 64 GB 3.700 – 3.800, iPhone 8 Plus 32 GB 3.850 TL – 4.800 TL aralığında olması tahmin edilmektedir.
Iphone 8 Katlanabilir Ekranla Karşımıza Gelebilir.
Çoğu raporda hazır olan her zaman ki gibi de üçüncü bir iPhone 8 modelinin olacağı öne sürülmektedir. Bu da daha prim seçeneği kavisli bir OLED ekran ile 5.8 inç daha yüksek olacağı anlamına geliyor. Bununla beraber çerçevesiz tasarımından ötürü de 5.5 inç olan mevcut iPhone 7 Plus’dan daha büyük olamayacağı anlamına gelmektedir. Algılayıcılarıyla gömülü olan sarılmış OLED ekrana sahip olan 5.8 inç bir iPhone olasılığı hakkında da söylentiler var. Apple Insider, iPhone X olacağını ve hareket tanıma gibi şeyler içinde lazer algılayıcı özelliği olduğunu da önermektedir.

İphone 8

Apple geçmişte olan iPhone ekranları içinde LG ile ortaklık kurmuştu fakat LG’nin 2018 senesinde Apple’a sunmayı hedeflemiş olduğu katlanabilir ekran da üstünde çalıştığı bildirilmektedir.

Tüm Mobil Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Mobil Haberler

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap