Mobil Teknoloji

Hologram Teknolojili Telefon Geliyor!

Yeni çıkan telefonlar

Yeni çıkan telefonlar arasına bomba gibi düşecek olan bu model cidden yenilikçi anlayışı sayesinde kalıcı bir kitleye sahip olacağa benziyor. Özellikle bilim kurgu filmlerinden aşina olduğumuz Hologram ekran teknolojileri uzun zamandan beri gündemdeydi. Bu güncel konuya değinmek isteyen RED hologram ekran teknolojisine ait bir telefon üzerinde çalıştığını duyurmuştu. O telefon ön siparişe açıldı ve hakkında çok verdiği bilgilerle karşınızda!

Yeni çıkan telefonlar

Telefon ön sipariş aşamasında ve dileyen müşteriler tarafından önden sipariş edilebiliyor. Telefonun sektörde ki en büyük artısı hemen herkesin tahmin edebileceği gibi hologram bir ekrana sahip olabilmesi. IPS, LED ve diğer birçok ekran teknolojisi bu ürününün piyasada tutulmasıyla tarihe gömülebilir. Telefon piyasaya Hydrogen One model adıyla çıkacak. Diğer tüm markalarda yaşanan sızıntılar ne yazık ki bu model de yaşanmadı. Telefonu bugüne kadar çok az sayıda kişi gördü. Brad Pitt gibi ünlülerinde bulunduğu bu liste haricinde telefonu gören veya inceleyen yok. Telefon 2018’in ilk yarısında satışa çıkacak bu bilinen ilk ve tek dedikodu. 2018’de çıkacak telefonlar arasında büyük bir merak uyandıran modelin hologram ekran özelliği 2014 yılında kurulan Leia INC. Tarafından üretilip, geliştiriliyor.

Yeni çıkan telefonlar

Tüm Mobil Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Mobil Haberler

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap