Sinema

Deadpool 2 ‘nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Deadpool 2 ; Marvel çizgi romanından esinlenilip sinemaya uyarlanan ve yönetmenliğini Tim Miller’ın üstlendiği filmdir.2016 yılında seyirciyle buluşan bu film, aksiyon-komedi türünde bir süper kahraman filmi. Deadpool’u Türkçe seslendiren isim ise ünlü seslendirme sanatçısı Harun Can.

Filmin başrolünde yer alan Wade Wilson, eskiden özel kuvvetler görevlisi olarak çalışmış, görevinden ayrılınca sıradan insanlar için bir şeyler yapmaya başlamış, kendi halinde bir kahraman… Vanessa ile tanışır, aksiyonlu ve karmaşık hayatının içersinde böylece aşka yer vermiş olur. Vanessa ile olağanüstü bir uyum içerisinde olduğunu düşünür, evlenmeyi dahi kurgularken hayatını tamamen değiştirecek olan kanser hastalığına yakalandığını öğrenir.

Deadpool 2

Vanessa onun tedavisi için her şeyi düşünürken; Wade beklemediği bir anda Vanessa’yı terk eder veya terk etmek zorunda kalır. Ona tedavi olanağı sunan ve ilk başlarda reddettiği ajana gider. Gittiği atölyede uygulanan testler sonucunda kısmen bir süper kahramana dönüşür. Aynı zamanda bu testler sonrası kanserin yanında vücudunun ve çok sevdiği yüzünün eski halinde olmadığını görür. Bunu kendisine yapan atölyenin sahibinden intikam için onunla savaşır. Wade ile çatışmaktan zevk alan atölyenin sahibi, Wade’in tam da dişine göre bir rakip olduğunu söyler. Wade’in kendisi ile savaşması için Vanessa’yı bulur ve onu kaçırır. Deadpool, Vanessa’yı kurtarmak için süper kahraman gibi savaşarak onu yener, Vanessa’nın karşısına uzun zaman sonra yeni ve çirkin yüzüyle çıkar.

2016 yılında ilk serisi çıkan bu filmin 2. Serisinin ne zaman çıkacağı hakkında sorular sosyal medyada yer almaya başladı.

Peki Deadpool 2 Ne Zaman Çıkacak?

   ABD’de çekimleri yapılan filmin ilk serisine diğer filmlere göre daha az bütçe ayrılmıştır. İkinci seriye ilkinden fazla bütçe ayrılacağı konuşuluyor.

İlk seride olduğu gibi bu seri de absürd- komedi- aksiyon tarzında olacak ve yönetmen koltuğunda 1. Serideki gibi Tim Miller oturacak. Başrol yine Kanadalı dizi ve sinema oyuncusu Ryan Rodney Reynolds’un.

Deadpool 2

Macera kaldığı yerden devam ediyor, Deadpool 2; Haziran 2018’de seyirci ile buluşacak. Deadpool 2,  ilk serisi kadar beğenilecek mi, onun kadar yorum alabilecek mi, etkili olacak mı gibi sorular da sosyal medyada yer alıyor. Deadpool 2’nin yayınlanan teaserinde, Wade sokakta yürürken sıradan bir vatandaşın gaspa uğradığını görüyor ve bir kahraman olarak kıyafetini giymesi gerektiğini düşünüyor. O sırada vatandaş, gasp eden tarafından öldürülüyor.

Yayınlanan fragman sonrası, Deadpool 2 için; filmin takipçileri efsane geri dönüyor gibi görüşlerle ve heyecanla 2018’i bekliyor. Beyazperde’de ise vizyon tarihi net olarak 1 Haziran 2018

Tüm Sinema Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Sinema Haberleri

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap