Sinema

Cumali Ceber 2 Vizyon Tarihi Haziran 2018

Cumali Ceber 2 Vizyon Tarihi Haziran 2018

Vine fenomeni Halil Söyletmez, Cumali Ceber tiplemesiyle yeniden beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” filmiyle yüksek izlenme sayılarına ulaşan Halil Söyletmez, Cumali Ceber 2 Filminin çıkacağı haberini kendi twitter hesabından takipçileri ile paylaştı.


Sosyal medyada vine platformuyla ünlenen Halil Söyletmez, oluşturduğu skeçleri YouTube üzerinden yayınlamaya devam ediyor. Bunun yanında sevilen tiplemesi Cumali Ceber ile beyaz perdeye çıkan Halil Söyletmez, olumsuz eleştiriler de almıştı fakat buna rağmen gişede beklenin üstünde başarıya ulaşmıştı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında vizyona giren film ilk üç günde 128.564 kişi tarafından izlenirken vizyonda kaldığı 9 hafta süresinceyse 461 bin seyirciyle buluştu. 5 milyon lira gelir elde etti.

Halil Söyletmez’in kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı afişle duyurulan ikinci film, 8 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek. Geçtiğimiz yaz aylarının en çok izlenen filmlerinden olan Cumali Ceber’in aynı başarıyı sağlayıp sağlayamayacağı merak edilenler arasında. Bakalım aynı başarıyı bir kez daha yakalayabilecek mi?

Cumali Ceber İzle

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap