Sinema

Çetin Tekindor’lu ‘Babam Filmi’

Çetin Tekindor’lu ‘Babam Filmi’ | Yakın zamanda yayınlanan “Babam Filmi” etkileyici fragmanı ile birçok kişinin gözlerini doldurdu ve büyük beğeni topladı. Çekimleri süren filmin başrollerinde ise Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil ve Cezmi Baskın yer alacak.

Filmin konusuna gelecek olursak Yusuf (Çetin Tekindor) ve zihinsel engelli olan oğlu Arif’in (Berker Güven) dram dolu ve duygusal hikayesi konu alınacak. Yayınlanan fragmanda baba ve oğlun arasında geçen duygu yüklü sahneler izleyenleri duygusal bir şölene sürükleyip etkiledi.

Çetin Tekindor’lu 'Babam Filmi'

Fragmandan anlaşıldığı üzere Yusuf bir türlü zihinsel olan oğlu Arif’i kabullenemiyor. Eşinin de ölümünün ardından oğlu ile baş başa kalınca işler karışıyor. Bu sırada hayatlarına Feride (Melisa Şenolsun) dahil oluyor ve resmen Yusuf’un hayatı büyük bir değişime uğruyor. Bu değişim en çok Yusuf karakterini ve oğlunu etkiliyor olacak. Aralarında ki baba oğul bağını tekrar sorgulayacaklar. Bunlar devam ederken Feride karakteri de etkisini gösterecek. Fragmana göre bu değişimde en büyük rol sahibi kişi Feride (Melisa Şenolsun) olacak.

Çetin Tekindor’lu 'Babam Filmi'

Fragmanda en çok dikkat çeken noktalardan biri ise zihinsel engelli bir çocuk karakterini canlandıran Berker Güven’in üstün ve başarılı performansı oldu. Babam Filmi çekimleri Çanakkale Gelibolu’da tam 6 hafta sürdü. Dram türünde yılın en iyi yerli yapımları arasında olmayı hedefleyen Babam Filmi 6 Ekimde beyaz perde de yerini alacak.

Tüm Sinema Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Sinema Haberleri

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap