Oyun

Call of Duty WW2 ‘nin Yeni Fragmanı ve İncelemesi

Call of Duty:WW2 alışılmışın dışında savaşa bakış açısıyla cesurca bir izlenim veriyor. Şuana kada pek çok Call of Duty fragmanı izledik fakat son yayınlanan fragmanda bulunan çok oyunculu hikaye modu şuana kadar gördüğümüz tüm fragmanlardan çok daha farklı bir hissiyata sahip.

Son yayınlanan fragmanda gerçekten oyunu cesur bir noktaya getirmiş diyebilir ki fragman savaşın gerçeklerini kapatan o koyu perdeyi kaldırarak daha gerçekçi sahnelere yer vermişler. Biraz daha vahşet verici sahneler hakim olsa da savaşın gerçek yüzünü görmemize yardımcı olacak gibi görünüyor.

Call of Duty WW2

 

Serinin son fragmanı piyade Ronald (Red) Daniels’in gözünden savaşı bizlere tüm gerçekleri ile anlatmaktadır. Call of Duty:WW2 fragmanında Daniels piyade bölüğünün genç bir üyesidir. Daniels gözlerini tarihi Amfibik çıkarmasının konu alındığı D-Day ile savaşa gözlerini açıyor. Daniels Normandiya sahillerinde bölüğüyle beraber ölümcül bir mücadeleden sağ kurtularak Avrupa’ya doğru ilerleyişi sürdürüyor.

Avrupa ilerleyişi sırasında Daniels ve bölüğü pek çok kritik noktada çatışmalara giriyor. Bulge Savaşı ve Hürtgen Ormanları gibi ölümcül ceplerde savaşın ardından Almayanın içine doğru ilerleyen Daniels ve bölüğü İkinci Dünya Savaşı sırasında en kritik mücadelelerin oyuncular tarafından görülmesini sağlıyor. Bu maceralar sırasında gösterilen hikayeler sayesinde savaşın tüm vahşet verici yönünü oyunculara gösteriliyor.

Call of Duty WW2

 

Oyunun fragmanını izlerken savaşın büyük ihtişamını ve yüksek aksiyon sahnelerini görmesekte verilen hikayeye göre büyük komploları oyunculara empoze ediyor. Bunun yanında Call of Duty:WW2 ediğimiz zaman oyun içinde yüksek aksiyon sahneleri için beklentilerimiz daha büyük olacaktır. Genel olarak tüm hikayeyi zihnimizde birleştirerek konu bütünlüğünü anlamamıza olanak sağlıyor. Bir hikaye modunun asıl amacını başarı ile tamamlıyor. İhtişamlı ve gerçekçi hikaye modu Call of Duty:WW2 bizleri adeta büyüleyeceğe benziyor.

Oyunumuz Call of Duty:WW2 Xbox One,PS4 ve PC platformlarına oynı gün yani 3 Kasımda çıkacak. Call of Duty:WW2 fiyatları için firma ön siparişler için fiyatı 59.99 dolar olarak belirledi. Ön siparişler ise Microsoft ve Activison üzerinden sipariş edilebilecek. Şimdiden çıkışını heyecanla bekliyoruz.

Tüm Oyun Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Oyun Haberleri

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap