Mobil Teknoloji

Büyük Gün Geldi! Yarın İphone 8 Tanıtılacak!

İphone 8

İphone 8 tüm teknoloji alemini peşinden sürükleyen bir yapıya sahip. Öyle ki amirallerin amirali diyebileceğimiz bu model büyük bir coşkuyla yarın akşam saatlerinde tanıtılacak. Yarın akşam görücüye çıkacak olan telefondan beklenti cidden büyük!

İphone 8

İphone 8 çıkış tarihi henüz belirlenmiş olmasa dahi iphone 8 tanıtım tarihi günler öncesinde 12 eylül olarak belirtilmişti. Bu bilgi ışığında tüm dünya basını bu büyük güne hazırlanıyor. Tüm teknoloji alemi kameralarını yarın İphone 8’e çevirecek. Telefona sadece amiral gemisi demek haksızlık olur diye düşünüyorum. Muhteşem teknik özelliklerle gelen telefonda İOS 11 gibi birçok yenilikçi İphone özellikleri de bizleri karşılayacak.

İphone 8

Ürün Apple Park bünyesinde tanıtılacak. Aslına bakılırsa bu yeni yapılan mekânda saklı bir sır olarak bizlerin karşısındaydı. Ancak internet ortamına bomba gibi düşen bir drone görüntüsü hemen her şeyi ortaya çıkardı. Apple park yarının en büyük sürprizleri arasında yer alıyordu. Ancak Apple yetkilileri yarın için büyük sürprizlerin müjdesini çok önceden verdi. Yarın o sahnede ne oalcağını bilmiyoruz. İphone 8 tanıtımı için nefesleri tuttuk ve beklemedeyiz.

Tüm Mobil Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Mobil Haberler

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap