Mobil Teknoloji

Artık Twitter.com’da  Da Gece Modu Özelliği Var!

Twitter Gece Modu

Sosyal medya giderek genişleyen ağlarıyla insanları peşinden sürüklüyor. Son attığı adımlarla tüm kullanıcılarını kendisine hayran bırakan Twitter son aşamasında mobil uygulamalarına gece modu özelliği kazandırmıştı. Son günlerde getirilen bu özellik kullanıcılar tarafından beğenilince Twitter farklı bir adım atarak aynı özelliği masaüstü kullanıcılar için de hayata geçirdi.

Twitter Gece Modu

Teknoloji haberleri arasına bomba gibi düşen bu gelişme birçok kullanıcı tarafından çok beğenildi. Twitter kullanıcılarının en büyük şikâyeti hiç şüphesiz ışıksız ortamda Twitter’da dolaşmaktır. Ekran parlaklığı düşürülse bile çoğunlukla tam anlamıyla sonuç almak mümkün olmuyor. Bu soruna kökten bir çözüm getiren Twitter Kalıcı bir özellikle masaüstü kullanıcılar içinde gece modunu aktif hale getirdi.

Twitter Gece Modu

Twitter haber almak için kullanıldığında oldukça aktif bir sosyal medya ağıdır. Bu ağda dolanırken gece modunu aktif etmeniz durumunda çok daha kolay görüntüleme elde edebilirsiniz. Yeni bir özellik olarak Twitter.com adresine dahil edilen gece modu özelliğini açmak için profil resminize tıklamanız yeterli. Orada açılan ekranda “gece modu” sekmesini aktif hale getirerek gece modunu kullanabilirsiniz.

Tüm Mobil Haberlerimiz İçin Sizi Şöyle Alalım : Mobil Haberler

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap