Sinema

2018’de Vizyona Girecek Filmler

2018'de Vizyona Girecek Filmler

2018 yılı gerçekten film yılı olacak gibi duruyor. Takiplerimiz sayesinde edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bir Cem Yılmaz yapıtı olan, bizi heyecanla bekleten 2018’in ilk filminden başlayalım, ne dersiniz?

Arif V 216

Belki de en çok özlediğimiz…5 Ocak 2018’de biriken özlemimizi gidereceğiz. İzleyip de beğenmedim demeniz imkansız diyebilirim. Kamera arkası görüntüler ve fragman ile kalitenin tadını alabiliyoruz.

Cem Yılmaz’ın G.O.R.A ve A.R.O.G serisinin 3. filmi olarak karşımıza çıkan Arif V 216, fazlası ile beğenilecek…Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Black Panther

Marvel’ın filmleri her zaman en gözdesi filmlerin…16 Şubat 2018’de Marvel’in yeni yılda ilk filmi Black Panther olacak. En çok merak edilen filmler arasında yer alıyor -bu oldukça normal.. O zaman gelsin Şubatın 16’sı…

A Wrinkle in Time Official US

Evet en çok beklenenler arasında A Wrinkle in Time Official US filmi, 9 Mart 2018’de seyirciyle buluşacak. Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling gibi oyuncuların oynadığı film, bilim kurgu – fantezi türünde olacak.

Kaybedenler Kulübü Yolda

16 Mart 2018’de hüzünlü bir film bekliyor bizi. Geri durmayın sakın! Hüzün güzel şey. Çıktığı yıllardan beri pek çok kişinin en sevdiği Türk filmi olarak gösterdiği Kaybedenler Kulübü’nün ikinci filmi geliyor. Ah ne güzel! Özledik…

Pacific Rim: Uprising

23 Mart 2018… Bu tür filmlerde, ikincisi ilkini gölgede bırakır. Tavsiye ederiz. İlk filmi izleyenler bilir, olağan olmayan canavarlarla, insan yapımı robotların savaştığı son derece etkileyici bir filmdi bu. Bir derece iyisi, merak uyandırıcı, bakalım neler bekliyor bizi…

Solo: A Star Wars Story

25 Mayıs 2018’de, karşımıza her sene yeni bir Star Wars filmi politikasını devam ettiren Disney’in filmi çıkıyor.Disney modern üçlemenin etrafına özel spin-off projeleri sunmaya devam ediyor. Karşımıza çıkacak yeni spin-off ise, efsane karakter Han Solo’ya yöneliyor. Bekliyoruz, bekleyelim beraber.

Avengers: Infinity War

27 Nisan 2018’de uzun yılları içine alan bir filmle karşılaşacağız. Avengers: Infinity War ile…Eğer süper kahraman filmlerine ilginiz varsa, bu film yaklaşık 10 yıllık emeklerin toplanacağı film olarak gösterilebilir. Yıllarca işlenen tüm konular tek bir filme bağlanacak. Nasıl merak edilmez böylesi?

Deadpool 2

En sevdiğimiz süper kahraman artık Deadpool… Bu türe yepyeni bir bakış açısı getiren Deadpool’un yeni filmi de 2018’de göreceğimiz filmler arasında yer alıyor. Absürd sahnelerle karşılaşacağız. Absürd iyidir! 1 Haziran’da, sinemalarda…

Jurassic World: Fallen Kingdom

Haziranın ikinci güzel filmi…8 Haziran 2018’de Deadpool’dan sonra buluşacağımız film; Jurassic World: Fallen Kingdom…. Jurassic serisinin modern seriye gelmesi son derece başarılı olmuştu. Chris Pratt’in başrolünü üstlendiği film yine aksiyonda zirve yapacak.

X-Men: Dark Phoenix

X-Men serisinin nasıl şekilleneceği belli değil, ancak karşımızda Dark Phoenix isimli bir X-Men filmi var. Tarih var, bilgi yok… o halde 2 Kasım 2018’i bekleyelim.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Harry Potter evreninde geçen ve ilk filmi beklentilerin üstünde olan Fantastic Beasts’in ikinci filmi bu sene karşımıza çıkacak filmler arasında. Bu sefer Johnny Depp’in Grindelwald rolünde yer alması ve Dumbledore’un gençliğini görecek olmamız meraklandırıyor… Bu film ise 16 Kasım 2018’de bizimle. Heyecanla bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap