Oyun

2018’de Merakla Beklenen 11 Oyun

2018'de Merakla Beklenen 11 Oyun

2018’de çıkacak oyunlar

Bir çoğumuzu yakından ilgilendiriyor oyunlar. 2017, oyun açısından oldukça verimli bir yıldı. 2018 de öyle olacak mı? Hangi oyunlar ile renklenecek yeni yılımız, hep beraber en çok beklenen ve çıkacağından emin olduğumuz 11 oyunu inceleyelim.

1-ANTHEM (PC, PS4, XBOX ONE)

Anthem oldukça ilgi çekici bir evrene sahip, bilim kurgu oyunu.Teknoloji ve Dinozorların bir arada bulunduğu bir oyun çevresi var ve siz bu geniş bilim kurgu evrenindeki görevlerinizi tek kişi veya çok oyunculu olarak tamamlayabilirsiniz.

2-JURASSIC WORLD EVOLUTION (PC, PS4, XBOX ONE)

Hayvanat bahçenizi ve Kendi tema parkınızı oluşturmanızı sağlayan birçok oyun var, ancak bunlardan çok azı içerisine dinozorları koymanıza imkan sunuyor.2018’de çıkacak oyunlardan biri olan bu oyunda hayalinizdeki tema parkını kurarken, dinozorların kaçıp oyunu bir kabusa çevirmesine izin vermeyin.

3-SKULL & BONES (PC, PS4, XBOX ONE)

Büyük okyanuslarda yelken açmanıza olanak tanıyan Skull & Bones oyununda, korsanların yükselişine yardımcı olabilirsiniz. 2018’de çıkacak oyunlar Ubisoft‘ta geliştirildiği göz önüne alındığında, oldukça eğlenceli olduğu söylenebilir ve bu oyun büyük ses getirebilir.

4-SURVIVING MARS (PC, PS4, XBOX ONE)

Kırmızı gezegene gidiyoruz, Mars’ta hayat var mı, oynayacağız ve hayatta kalmaya çalışacağız. Surviving Mars bizlere kırmızı gezegende neredeyse takılma şansını veriyor. Oyunda Marsı kolonileştirerek hayatta kalma mücadelesine ortak oluyoruz.

5-VAMPYR (PC, PS4, XBOX ONE)

Vampyr seçimlerinizin çok büyük önemi olduğu RPG tipi bir oyundur. 2018’de çıkacak oyunlar da Bir vampir olup Londra sokaklarında dolaşacaksınız ve kimin ölüp, kimin yaşayacağına siz karar vereceksiniz.

6-SYSTEM SHOCK (PC, PS4, XBOX ONE)

Uzun bir aradan sonra tekrar karşımıza çıkacak olan bu oyun ilk 1994 yılında yayınlanmıştı, 2018’de güncellenerek çıkacak olması büyük ilgi uyandırdı. System Shock oyununda, Doom serisinde olduğu gibi deney sonucu oluşan yaratıklara karşı savaşıyoruz.

7-RED DEAD REDEMPTION 2 (PC, PS4, XBOX ONE)

Bu oyunda vahşi batıda savaşıyoruz. Haliyle kovboy özlemimiz bitecek. Rockstar Games’in yapımcılığını üstlendiği Red Dead Redemption şimdiden birçok kişinin ilgisini çekti.

8-METRO EXODUS (PC, PS4, XBOX ONE)

Metro Exodus, bir zamanlar Rusya olan sert ve çorak topraklarda bizlere kıyamet sonrası senaryosunu yaşatacak. Oyunda öfkeli, mutasyona uğramış canlıların yanı sıra elementlerle de uğraşmanız gerekecek. Bol aksiyonlu bu oyunu hepimiz heyecanla bekliyoruz tabii ki.

9-THE LAST NIGHT (PC, XBOX ONE)

Oyunun tutulması ve çok ses getirmesinin sebebi görseller ve sosyal medyadaki yorumlardır. The Last Night, oyuncuların büyük sınıf ayrımı olan bir şehirde gezinmekte olduğu iki boyutlu bir macera oyunudur.

10-FAR CRY 5 (PC, PS4, XBOX ONE)

Yıllardan beri seri haline gelen ve her zaman en sevilenlerden olan Far Cry, son yapımı ile kendini biraz daha farklı bir konuma getirdi. Far Cry 5 günümüz Amerika’sında geçiyor ve ırk çatışması gibi gerçek dünya sorunlarını gözler önüne seriyor.

11-CRACKDOWN 3 (PC, XBOX ONE)

Birçok kez ertelenen, Microsoft‘un açık dünya mücadele oyunu 2018’de artık bizlerle olacak. Crackdown 3, oyuncuların tüm şehirleri yok etmesine izin vermek için bulut teknolojisini kullanan geniş birçok oyunculu mod içerecek. First person olan oyunda rakiplerinizle savaşacaksınız.

Yazar Hakkında

Teknoloji FM

Teknoloji blog, son dakika teknoloji haberleri, mobil blog, oyun blog, sinema ve teknoloji incelemelerimiz ile Teknoloji fm’i takip edin..

Yorum Yap